درباره من :: راسپینا

راسپینا

فصل طلایی

درباره من

سلام!
اینجا شما نوشته های یک عدد الهه ی بیست و چهار ساله رو می خونید که قادره از هر موضوع کوچیکی یه چالش غیرقابل حل برا خودش بسازه و مدت های طولانی خودش رو درگیر کنه!
متشکرم از همراهی تون :)

+ من از دوستانی که از جاهای دیگه وارد وبلاگ میشن عذرخواهی می‌کنم که لینک خانه و آرشیو و صفحات قبلی و ... ندارم و از هیچ جا نمیشه وارد صفحه‌ی اصلی بشید. دلیلش وجود شخصیه که هر چی بهش گفتم اینجا رو نخون قبول نکرده و الان چند ماهه که هر بار با سرچ کردن به یکی از صفحه‌ها می‌رسه و بعدم وارد صفحه‌ی اصلی میشه. من برای این که ایشون مطالبم رو نخونه، عمدا هر نوع دسترسی به صفحه‌ی اول رو بستم. شما البته خودتون می‌دونید چطور میشه صفحه‌ی اصلی رو آورد:) ایشونم دیگه خودش می‌دونه و خدای خودش!

+ یه توضیح راجع به پست‌های رمزدار بدم: اول این که پست‌های ناراحت رو معمولا رمزدار میذارم. و بعد این که من فکر می‌کنم این که برم به یکی رمز بدم، معنیش اینه که مجبورش کردم بیاد بخونه. از طرف دیگه، همه‌ی دنبال کننده‌ها همه‌ی پست‌ها رو نمی‌بینن و من نمی‌دونم به کیا باید رمز بدم. بنابراین کلا اینجا این مدلیه که اگه رمز بخواید داده میشه. از جمله در مورد پست قبلی. با تشکر فراوان!

Designed By Erfan Powered by Bayan